TRENDS

Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου (18-19/2)

DSCN0388

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/2 (3.30 μ.μ.)

Γηπ. Ρίου: Πανιώνιος/Αχιλλέας – Ατρόμητος, Τσιρογιάννης.

Γηπ. Σαγεΐκων: Εθνικός Σαγεΐκων – Θύελλα Αιγίου, Καλύβας.

Γηπ. Αλισσού: Λέων – Δόξα Παραλίας, Μακρυπόδης.

Γηπ. Βραχνεΐκων: Διαγόρας – Νίκη, Καδδάς.

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση – Πανμοβριακός, Χρονάς.

Γηπ. Λιμνοχωρίου: Λιμνοχώρι – Απόλλων Συνοικισμού, Τζαγκαράκης.

Γηπ. Κ. Ζάρρας: Πήγασος – Αρης, Πετρόπουλος.

Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος: Κεραυνός – Απόλλων Εγλυκάδας, Σακελλαρίου.

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/2 (3.30 μ.μ.)

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Θύελλας: Θύελλα – Ατρόμητος Λάππα, Σιδέρης.

Γηπ. Οβρυάς: Φωστήρας – Αχαιός, Παπαδόπουλος.

Γηπ. Χαλανδρίτσας: Δόξα Χαλανδρίτσας – Πολύτεκνος, Γιαννόπουλος.

Γηπ. Σταυροδρομίου: Τριταιικός – Παναχαϊκός, Παππάς.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Προαστείου: Δαβουρλής – Ψηλαλώνια, Μέρμηγκας.

Γηπ. Καμαρών: Φοίνικας – Ποσειδών, Σπηλιωτόπουλος.

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/2

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Κ. Ζάρρας, 3.30 μ.μ.: Ικαρος Πετρωτού – Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Τζαγκαράκης.

Γηπ. Λακκόπετρας, 3.30 μ.μ.: Απόλλων Βίδοβας – Κρίνος, Ρηγόπουλος.

Γηπ. Ντα Λουζ, 3.30 μ.μ.: Φαραϊκός – Αστέρας Μιντιλογλίου, Καδδάς.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Κ. Ζάρρας, 1 μ.μ.: Πάτρα 2005 – Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Τιμολέων.

Γηπ. Ρίου, 1 μ.μ.: Μέγας Δικέφαλος – Καλάβρυτα, Ντάβλα.

Γηπ. Ακράτας, 3.30 μ.μ.: Ακράτα – Αχιλλέας Καμαρών, Ανδριανός.

Γηπ. Ροδιάς, 3.30 μ.μ.: Δήμος Διακοπτού – Αετός Πατρών, Μακρυπόδης.

Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 3.30 μ.μ.: Δρέπανο – Δόξα Ελαιώνα, Χρονάς.

Γηπ. Ρίου, 3.30 μ.μ.: Αετός Ρίου – Αστέρας Τέμενης, Αναγνωστόπουλος.

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/2

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Προαστείου, 6.30 μ.μ.: Ακάδημος – Αρλα, Διαμαντόπουλος.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 3.30 μ.μ.: Πήγασος Πατρών – Ωλενιακός, Ντάβλα.

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Ντα Λουζ, 3.30 μ.μ.: Αχαϊκός – Δόξα Πατρών, Αθανασόπουλος.

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/2

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Βραχνεΐκων, 1 μ.μ.: Πρωτέας – Πείρος, Χαμουζάς.

Γηπ. Ντα Λουζ, 1 μ.μ.: Προοδευτική – Μετόχι, Κουρτέσης.

Γηπ. Βραχνεΐκων, 3.30 μ.μ.: Καμίνια – Σταροχώρι, Ταξιάρχης.

Γηπ. Ροϊτίκων, 3.30 μ.μ.: Ροΐτικα – Διαγόρας 2010, Μαχαίρας-Μουστάκας.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Βραχνεΐκων, 10.30 π.μ.: Ηρακλής Πατρών – Σπάρτακος, Μπλίκας.

Γηπ. Ρίου, 10.30 π.μ.: Αίας Πατρών – Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων,

Γηπ. Προαστείου, 3.30 μ.μ.: Αργυρά – ΑΠΟ Αρόη, Παναγιωτόπουλος.

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 3.30 μ.μ.: Δάφνη – Αχιλλέας Οβρυάς, Αρκουμάνης.

Γηπ. Κ. Καστριτσίου, 3.30 μ.μ.: Αυτόνομη – Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Μιχαλόπουλος.

Γηπ. Μ. Ηλιόπουλου, 3.30 μ.μ.: Ρωμανός – ΑΠΣ Πάτραι, Τσιρογιάννης.

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Κ. Ζάρρας, 10.30 π.μ.: Δίας – Καλλιθέα, Παπάδης.

Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 10.30 π.μ.: Ζαβλάνι – ΑΕ Αρόης, Ασπρουλόπουλος.

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 10.30 π.μ.: ΑΕΚ Πατρών – Ατλας, Φωκάς.

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 12 μ.: Πετεινοί – Γαλήνη, Κουτρουμάνης.

Δείτε LIVE