TRENDS

Τα αποτελέσματα στο πρωτάθλημα Παίδων

PAIDES

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

H TAYTOTHTA  (8η αγωνιστική)

Παναχαΐς – Νίκη Προαστίου / Ακάδημος  Δ-15:00

Πάτρα 2005 – Θύελλα / Ωλενιακός 1  0-2

Παμπατραϊκός / Πετεινοί – Ίκαρος Πετρωτού  3-0

Δαβουρλής Κ’92 – Αχαϊκός  1-2

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 8 αγώνες)

1. Πάτρα 2005   20-7       18

2. Παμπατραϊκός / Πετεινοί        14-5       16 *

3. Αχαϊκός           25-11     16

4. Δαβουρλής Κ’92          17-13     13

5. Θύελλα / Ωλενιακός 1              19-8       13 *

6. Νίκη Προαστίου / Ακάδημος 9-15       6

7. Ίκαρος Πετρωτού        4-35       4

8. Παναχαΐς        3-17       0

*Ματς λιγότερο

ΕΠΟΜΕΝΗ (9η αγωνιστική)

Παμπατραϊκός / Πετεινοί – Παναχαΐς

Νίκη Προαστίου / Ακάδημος  – Δαβουρλής Κ’92

Ίκαρος Πετρωτού – Πάτρα 2005 ΑΕ

Θύελλα / Ωλενιακός 1 – Αχαϊκός

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Η ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ (8η αγωνιστική)

Δόξα Χαλανδ. – Εθν. Σαγεΐκων / Πρωτέας  1-1

ΑΕ Αρόης – Ατρόμητος Ζαρ. 2-1

Πυρσός – Αχαϊκή 0-4

Δόξα Παραλίας – Διαγόρας / Διαγ. 2010  5-0

Αχιλλέας Οβρυάς – Θήσεας / Αστ. Μιντιλ. ΑΝΑΒ.

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 8 αγώνες)

1. Θησέας/Αστ.Μιντ.     16-7       14 *

2. Πανμοβριακός             31-7       13

3. Δόξα Χαλανδρίτσας  10-10     13

4. Δόξα Παραλίας            14-7       12 *

5. Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων       12-11     9

6. Πυρσός            10-12     8 *

7. Αχαϊκή             8-17       7

8. Α.Ε. Αρόης     8-7          7

9. Διαγόρας/Διαγόρας 2010        9-19       6

10. Αχιλλέας Οβρυάς     6-8          6 *

11. Εθνικός Σαγ./Πρωτέας           6-7          5

*Έχουν αγώνα λιγότερο

ΕΠΟΜΕΝΗ (9η αγωνιστική)

Δόξα Χαλανδ. – Πυρσός

Εθν. Σαγεΐκων / Πρωτέας – Πανμοβριακός

Αχαΐκή – ΑΕ Αρόης

Ατρόμητος Ζαρ. – Αχιλλέας Οβρυάς

Θήσεας / Αστ. Μιντιλ. – Διαγόρας / Διαγ. 2010

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

H TAYTOTHTA (8η αγωνιστική)

Ακράτα – Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου  5-0

Πατραϊκή – Θύελλα Αιγίου/Άρης Κουνινάς  0-5

Κερ. Αγ. Βας./Κερ. 2016 – Αετός Ρίου  5-0

Θύελλα / Ωλενιακός 2 – Άτλας / Πάτρα 2005  Δ-15:30

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε  8 αγώνες)

1.            Δίας Σαραβ.       20-6       19

2.            Θύελλα Αιγ./Άρης Κουν.              23-13     15

3.            Θύελλα / Ωλενιακός 2   25-6       12

4.            Κερ. Αγ. Βας./Κερ. 2016                30-6       10

5.            Φλόγα Ροδιάς   18-23     9

6.            Πατραϊκή            15-22     9

7.            Παναιγιάλειος / Εθν. Αιγίου       15-4       9

8.            Ακράτα                15-17     6

9.            Θύελλα Αιγίου  12-29     6

10.          Αετός Ρίου          2-14       0

11.          Άτλας / Πάτρα 2005        3-33       0

ΕΠΟΜΕΝΗ (9η αγωνιστική)

Ακράτα – Πατραϊκή

Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου – Φλόγα Ροδιάς

Θύελλα Αιγίου/Άρης Κουνινάς – Κερ. Αγ. Βας./Κερ. 2016

Αετός Ρίου – Θύελλα / Ωλενιακός 2

Άτλας / Πάτρα 2005 – Παναιγιάλειος / Εθν. Αιγίου

Δείτε LIVE